Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w JUDO

W dniu 14.09.2019r. w Koszalinie odbyły się organizowane przez Ministerstwa Sportu I Turystyki, Zachodniopomorski Zwiazek Judo oraz Klub Gwardia Koszalin Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników w kategorii wiekowej Młodzików. Jenocześnie zawody były Eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodzików w Judo które rozegrane zostaną w dniach 19-20.10.2019r. w Jastrzębiu Zdroju. JUDO Zielińscy Kwidzyn reprezentowała dwójka zawodników. W kat. wag. 48kg dziewcząt Klaudia Kaczor po emocjonujących walkach zajęła II m-c. W kat. wag +90 kg chłopców Miłosz Baszczyński zdominiwała swoich rywali i po krótkich walkach zajął I m-ce w swojej kategorii.
Sukces tym bardziej cieszy ponieważ wyniki pozwoliły ta kwalifikację naszych zawodników na Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo podkreslają trenerzy Tomasz Wiśniewski i Artur Korociński.
Poziom sportowy oraz zajęte prze zawodników miejsca na podium pozwala potrzeć w przyszłość z optymizmem. Zawodnikom i trenerom gratulujemy, .życzymy powodzenia na zbliżających się Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo.

Zarzad

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s