Medale Mistrzostw Polski w Sumo

W dniach 15-16.09.2018r. w Kobylinie Woj. Wielkopolskie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Kadetów w Sumo.

Duży sukces odnieśli zawodnicy JUDO Zielińscy Kwidzyn trenowani przez Tomasza Wiśniewskiego oraz Artura Korocińskiego startujący w barwach UKSJ NIPPON Olsztyn zdobywają trzy medale.

W grupie wiekowej Młodzików  kat. wag. 40kg Zuzanna Domke zajęła II m-ce zdobywając srebrny medal, w kat.wag. 45kg Klaudia Kaczor wywalczyła brązowy medal zajmując III m-ce, w kat. wag. +70kg Miłosz Baszczyński zajął III m-ce zdobywając brązowy medal.

Na słowa uznania zasługują również Patryk Polech który w kat. wag. 55kg zajął V m-ce oraz Hubert Olszowiec który  zajął również V m-ce w kat. wag. 70kg.

Dobra forma sportowa zawodników JUDO Zielińscy Kwidzyn  w Mistrzostwach Polski w Sumo pozwala potrzeć z optymizmem  w przyszłość w aspekcie zbliżającego się terminu rozegrania  w dniach 21-22.09.2018r. w Gorzowie Wielkopolskim Pucharu Polski Młodzików w Sumo  który będzie kwalifikacją do zaplanowanych w dniach 26-28.10.2018r. Mistrzostw Europy Młodzików, Kadetów i Juniorów w Sumo  Estońskim Rakvere.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom, zachęcamy do dalszej intensywnej pracy której celem będzie osiągnięcie jeszcze lepszych wyników sportowych.

Zarząd JUDO Zielińscy Kwidzyn

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s